sobota, 22 września 2012

Akademia Kompetencji MLM - Układanie programów (2)

W sobotę 22 września 2012 r., odbyły się w ramach Akademii Kompetencji MLM, drugie zajęcia poświęcone zasadom układania programów zdrowotnych.  

Johann Wolfgag von Goethe powiedział, że "CZEGO CZŁOWIEK NIE ROZUMIE, TYM NIE WŁADA". 
Badanie aparatem SUPERTRONIC
 Aby wziąć zdrowie w swoje ręce, trzeba się wiele nauczyć. Trzeba mieć warsztat pracy i umieć się nim posługiwać. Dlatego tak ważna jest właściwa praca z Ankietą zdrowia i umiejętność układania programów zdrowotnych.

Jako wsparcie wywiadu z Ankiety zdrowia, wykorzystać można aparaty diagnostyczne. Jednym z nich jest aparat SUPERTRONIC, którego zasady działania omówił Michał Ostrowski.
Przepływ prądu stałego przez skórę człowieka oraz pomiar w punktach akupunkturowych jego natężenia (w mikroamperach), daje odpowiedź na pytanie o kondycję energetyczną badanych organów.

W dalszej części spotkania, Elżbieta Hałas, największy praktyk w Warszawie w zakresie programów zdrowotnych Firmy Dr. Nona, omówiła ogólne zasady oraz poprowadziła warsztaty z układania programów zdrowotnych.

Pamiętamy słowa dr Nonny Kuchiny o opracowanych przez siebie produktach "ONE NIE LECZĄ, ONE DAJĄ TWOJEMU ORGANIZMOWI WSZYSTKO TO, CO JEST POTRZEBNE, ABY UZDROWIŁ SIĘ SAM".
Pamiętamy też, że istnieje granica, po przekroczeniu której przez chorobę, organizm nie jest w stanie uzdrowić się sam.
Celem programów zdrowotnych nie jest zastąpienie leczenia zaordynowanego przez lekarza, lecz wsparcie organizmu w walce z chorobą (medycyna komplementarna).  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz