poniedziałek, 27 maja 2013

Europejskie Forum Biznesu MLM


Przed nami historyczne wydarzenie. EUROPEJSKIE FORUM BIZNESU MLM odbędzie się w Warszawie w dniu 19 października 2013 r.

Jednak nie czekajmy do października.
Tylko do 30 maja 2013 r. możliwe jest zamówienie biletów za pośrednictwem naszych Top-Liderów Natalii i Pawła Sanarców po ulgowej cenie 298 zł (a nie pełnopłatnej - 1.200 zł). Zamówienie biletów poprzez swojego sponsora.
Nie czekajmy nawet do 30 maja, gdyż ilość ulgowych biletów jest ograniczona.

Bliższe informacje poniżej:Europejskie Forum Biznesu MLM i Targi Pracy Alternatywnej to inicjatywa, która jest dla biznesu MLM wielką szansą i od Was zależy czy zyska uznanie wśród społeczeństwa, mediów i w oczach samych uczestników.

Biznes MLM to przede wszystkim nauka i zdobywanie doświadczenia w budowaniu zespołu, zarządzania i zespolenia ludzi w prowadzeniu ich do wspólnego sukcesu – niech więc dowie się o tym jak największa liczba osób!
Wydarzenie składa się z dwóch nawzajem przenikających się i wypełniających Przedsięwzięć.

1. Europejskie Forum Biznesu MLM to przedsięwzięcie unikatowe w skali Europy, jak nie całego globu, skupiające w jednym miejscu światowych tuzów branży MLM oraz członków elitarnego Klubu Top Liderów MLM. Każdy z nas wie, jak ważne jest, aby uczyć się od najlepszych. Podnoszenie swoich umiejętności i rozwój pozwoli stawać się nam prawdziwymi liderami, przywódcami, bo przywództwo to przede wszystkim to, kim jesteś. 

Dlatego podczas forum edukować nas będą:

GWIAZDY BIZNESU MLM:
· Edward Ludbrook (Nowa Zelandia),
· Michael Strachowitz (Niemcy),

GOŚCIE SPECJALNI:
· Lider Team New Business Generation (Polska),
· Paweł Borecki (Polska),
· Iwona Majewska-Opiełka (Polska),
· Jarosław Zych (Polska),
· dr Alina Warzecha (Polska)

oraz członkowie jedynego na świecie, elitarnego Klubu TOP Liderów MLM: Natalia Ryńska, Jarosław Łuczak, Maria i Jacek Bartkowiak, Natalia i Paweł Samarec, Dorota Augustyniak-Madejska, Renata i Piotr Zarzyccy, Katarzyna i Marek Dziura, Szymon Turno, Piotr Łopacki, Piotr Pacyga, Bartosz Królikowski, Aleksandra Błotko, Marek Wawrzeńczyk, Bogumiła Sroka, Urszula Zyskowska, Mirosława, Krzysztof, Kamil i Filip Cybul.

Po tej niesamowitej dawce edukacji na najwyższym, światowym poziomie, zapraszamy na koncert artysty nietuzinkowego, gwiazdy programu Voice of Poland – Mirosława Witkowskiego (http://www.miroslaw-witkowski.com). 2. Targi Pracy Alternatywnej
Etat, własna firma czy biznes MLM? – tak powinno wybierać świadome społeczeństwo swoją drogę kariery, ale do tego ludzie potrzebują rzetelnej, prawdziwej informacji.

Celem Targów Pracy Alternatywnej jest pokazanie społeczeństwu prawdziwego oblicza biznesu MLM – poprzez kontakt w Wami, Top Liderami, odwiedzający targi ludzie będą mieli możliwość porozmawiania, przekonania się do produktu, możliwości, jakie daje im Wasz biznes, a w końcowym etapie przystąpienia do firmy jako klient i w przyszłości osoba współpracująca.
Pomogą w tym bezpośrednio profesjonalne punkty wystawiennicze, przygotowane i obsługiwane tylko przez poważne, działające rzetelnie i etycznie firmy MLM. Targi umożliwią Wam kontakt bezpośredni z odwiedzającymi podczas zaplanowanych paneli szkoleniowych – nastawiamy się na przekazanie rzetelnej informacji, aby osoby odwiedzające targi mogły samodzielnie podjąć decyzję, z którą firmą rozpoczną współpracę i wybiorą swojego mentora w tym biznesie.

Jesteście TOP Liderami i poprowadzicie osoby przez początki biznesu, jak prawdziwi mentorzy i praktycy, a nie pseudo-znawcy tematu, od których teraz roi się choćby w Internecie.

Projekt kierujemy przede wszystkim do kilku grup docelowych z nastawieniem na aktywizację zawodową:
· kobiety 45+
· studenci
· mamy na urlopie wychowawczym chcące zmienić pracę
· seniorzy
· osoby niepełnosprawne oraz rodzice dzieci niepełnosprawnych.

Zapraszamy każdego z Was do zaangażowania się w budowanie pozytywnego wizerunku branży MLM w Polsce.
Zapisz tę datę w swoim kalendarzu: 19 października 2013 roku, Hala Torwar w Warszawie. 
Będziemy z Wami i dla Was! Do zobaczenia.

Materiał opracował  
redaktor naczelny Network Magazyn
Maciej Maciejewski


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza