sobota, 3 sierpnia 2013

National Achievers Congress 2013 (2)


National Achievers Congress 2013 z udziałem Roberta Kiyosaki odbędzie się zgodnie z zapowiedziami, w dniach 12-13 października 2013 r.

W zapowiedzi Kongresu czytamy:
"Osoby związane z biznesem mają swój własny sposób myślenia. To właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, szefowie korporacji, przedsiębiorcy, wysoko postawione osoby decyzyjne, dyrektorzy generalni. Zasiadają w zarządach lub uświadamiają sobie, że powinny tam być. Nigdy nie są zadowolone z aktualnego stanu rzeczy – dokonują zmian, zamiast reagować na nie. Pracują na etacie, ale poszukują okazji, aby móc realizować się na wyższym poziomie. Mogą to być również osoby spoza tradycyjnego rynku pracy: emeryci, osoby zajmujące się domem, studenci. Wspólnie tworzą niewielki procent złożony z wielu typów osobowości, ale z jedną wspólną cechą – poszukiwaniem optymalnych rozwiązań i zaangażowaniem w dążeniu do celu, jakim jest osiągniecie sukcesu na własnych zasadach.

Kongres National Achievers to wyjątkowe wydarzenie, które po raz pierwszy odbędzie się w Polsce w dniach 12-13 października 2013 roku w Warszawie i jest stworzone właśnie z myślą o tej grupie osób. National Achievers Congress to starannie zaprojektowany program różnorodnych, jednocześnie wzajemnie uzupełniających się, systemów osiągania sukcesu. Będziesz miał okazję usłyszeć ekspertów i specjalistów z Polski i ze świata – prelegentów z niespotykanymi osiągnięciami i doświadczeniem w swoich dziedzinach. Kongres ten został stworzony z myślą o Tobie – osobie, która jest świadoma tego, że życie ma dużo więcej do zaoferowania i pragnie z tego skorzystać".

Możliwość zakupu biletów po cenach promocyjnych została przedłużona do 31 sierpnia 2013 r.
Zapraszam na stronę sklepu Bogaty Ojciec.

Spotkanie kongresowe w lipcu 2013 odbyło się już w Johannesburgu, w Republice Południowej Afryki.

Piotr Majewski, Kim Kiyosaki, Robert Kiyosaki i Paweł Danielewski w Johannesburgu


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza