sobota, 30 listopada 2013

Webinar z Pawłem Janem Mrozem


O webinarze pisałem w poście z 20 listopada 2013 r.
Ostatnio dostałem maila z biura Pawła. Oto jego treść:

Witaj serdecznie,

Paweł w tym roku na Mikołajki zdecydował się zrobić ogromny prezent dla wszystkich w Polsce. Organizujemy otwarte szkolenie on-line, bez opłat, z bardzo ważną wiedzą dotyczą budowania swojej kariery, talentów i zarabiania pieniędzy. Kluczowe w dzisiejszych czasach jest to, by robić to co kochasz i zarabiać na tym godne pieniądze. Myślę, że podobnie jak Pawła, nie interesuje Cię dobrze płatna praca, której szczerze nienawidzisz, albo praca, którą uwielbiasz, ale za głodowe stawki. Alternatywą jest Przebudzona Kariera - Twoja praca życia. W tym temacie będzie szkolił Paweł 6 grudnia.

Przekaz prosto ze studio tv z Warszawy do Twojego domu. 

Zaczynamy o 20:00.

...ale być może nawet większy prezent otrzyma Dean Peters, który potrzebuje wsparcia finansowego, ponieważ jego zdrowie jest w bardzo słabym stanie.
PJM International zadeklarowało się, że za każdą osobę, która weźmie udział w szkoleniu Paweł przeleje Deanowi na jego konto 1 zł. Spodziewamy się 10 tys. osób, a to oznacza 10 tys. zł podarowane Deanowi i jego rodzinie. Bardzo konkretne pieniądze, które mogą pomóc.

Jesteś już zapisany na szkolenie. Teraz przekaż proszę tego maila dalej do swoich znajomych, przyjaciół, rodziny. Stwórzmy razem największe szkolenie on-line w Polsce i zróbmy wielki prezent Deanowi!


Aby dowiedzieć się więcej i zapisać się na szkolenie odwiedź stronę wydarzenia Kliknij Tutaj

Pozdrawiamy serdecznie
Drużyna PJM International
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz