piątek, 9 maja 2014

Po co robić prościej, jeżeli można skomplikować?Paweł Samarec zaprasza na webinar "Po co robić prościej, jeżeli można skomplikować?" - poniedziałek 12 maja 2014 r., godz. 20.


Oto treść zaproszenia:

Witam!
Paweł Samarec
Jak często lubimy wszystko skomplikować, choć najprostsze rozwiązanie leży tuż obok?
Dlaczego częściej podchodzimy do różnych rzeczy, z góry zakładając, że nie będzie to proste i trzeba się pomęczyć?
Czym to jest spowodowane? Może zbyt łatwe mamy życie i potrzebujemy wyzwań? A może odwrotnie - życie jest tak skomplikowane, że już przyzwyczajeni jesteśmy, że cokolwiek innego nie może być proste?
Nie znam 100% odpowiedzi na te pytania, lecz tylko stwierdzam fakt, że chęć komplikować najprostsze rzeczy towarzyszy nam codziennie.
Dlatego tyle niepowodzeń mamy za sobą...
I dobrze, gdy te niepowodzenia przyczyniły się do przemyśleń i wniosków, co spowodowało uproszczenia w dalszych postępowaniach i rozwój...
Ale niestety u większości porażki budzą tylko rozczarowanie i zniechęcenie. Wniosek najczęściej robimy tylko jeden: "Przecież wiedziałem(-am), że tak to będzie!", "Miałem(-am) rację, że to się nie uda!" itd.
 

Biznes, którym się zajmujemy, zauroczył mnie od początku tym, że był prosty, jasny i nieskomplikowany.
Ale po 17 latach nagle się okazało, że nie miałem racji, że robię go nieprawidłowo, że wszystko jest tak poważne, że strach się bać! Ludzie od komplikowania założyli całe szkoły komplikacji, kursy pod hasłem "Po co robić prościej, jeżeli można skomplikować?", stworzyli całe zespoły, pracujące na to, by udowodnić tym i owym, jaki ten biznes jest trudny...
Najgorsze, że i zwolenników tej tezy mają sporo.
 

Ja jednak nie dołączę do tej rzeszy i nadal będę twierdził, że jest to biznes prosty i nadal będę pokazywał prostotę w jego budowaniu. 

A więc, jeżeli nie chcesz komplikować sobie życia i wszystkiego w okół, zapraszam na kolejne szkolenie on-line, które się odbędzie w poniedziałek 12 maja, jak zwykle o godz. 20-00 (logowanie do pokoju o 19-45) i porozmawiajmy o uproszczeniach tego co już zostało nieświadomie skomplikowane i ustalimy proste kroki i czynności, powodujące stały i stabilny rozwój w naszym biznesie. 

Do zobaczenia po drugiej stronie monitorów!

Zapraszam na stronę Szkolenia On-line.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza