czwartek, 25 września 2014

Droga Napoleona Hilla

Portal Ranking MLM, o którym pisałem w dniu 1 września 2014 r., zamieścił na swoich stronach artykuł "Napoleon Hill i jego wyboista droga do sukcesu".

Życie Napoleona Hilla przypomina nieco wędrówkę mitycznego Syzyfa – za każdym razem, kiedy udało mu się odnieść sukces zdarzało się coś, co sprawiało, że po raz kolejny tracił wszystko i musiał zaczynać od początku. W ciągu swojego długiego, bo 87-letniego życia, Hill trzykrotnie brał ślub, kilka razy bankrutował i 10 razy zmieniał miejsce zamieszkania, a raz o włos uniknął śmierci z rąk mafijnych gangsterów. 
W międzyczasie zainspirowany przez Andrew Carnegie’go przeprowadził wywiady z setkami ludzi sukcesu, odkrywając sekret ich powodzenia i wydał kilka książek poświęconych filozofii sukcesu, które niemal natychmiast stawały się bestsellerami. 
Historia życia Hilla to również opowieść o tym, jak wielki wpływ na nasze losy mają ludzie, których spotykamy po drodze.

Zapraszam do zapoznania się z całym artykułem "Napoleon Hill i jego wyboista droga do sukcesu" na portalu Ranking MLM.

Na mnie bardzo duże wrażenie zrobiła poniższa książka


P.s. Dziękuję za głosowanie na mojego bloga (Blog Michała Ostrowskiego) w rankingu blogów, na stronach portalu Ranking MLM.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza