sobota, 11 października 2014

Inteligencja finansowa z T. Harv Ekerem

Kontynuujemy rozmowy na temat specyficznej edukacji , która prowadzi do rozwoju inteligencji finansowej. Zaczęliśmy od sylwetki Roberta Kiyosaki, a teraz czas na T. HARV EKERA.

T. Harv Eker
T. Harv Eker jest wyjątkowy.
Nie jest istotne ile zarabiasz. Istotne jest, jak rządzisz się posiadanymi pieniędzmi. Czy działasz etycznie? Czy pamiętasz o dobroczynności?

Marzył, aby zostać milionerem. W trakcie lat zmagań, ślubował, że jeśli kiedyś stanie się bogaty, będzie pomagał innym osiągnąć to samo.

Opracował teorie na temat umysłowego i emocjonalnego podejścia człowieka do pieniędzy.
Uświadomił sobie, że jego wewnętrzny, finansowy „termostat” był ustawiony na określony poziom sukcesu, i że każdy człowiek nosi w sobie podobny termostat.
Najważniejszym jego odkryciem było to, iż ten wewnętrzny finansowy wzorzec można w sobie zmienić.
Dzięki praktycznemu wykorzystaniu zasad opisanych w książce „Bogaty albo biedny… po prostu różni mentalnie”, T. Harv Ekerowi udało się zmienić własny wzorzec wewnętrzny i nie tylko osiągnąć sukces, ale też uczynić go trwałym i stale powiększać, aż w końcu został multimilionerem.

Obecnie jest prezesem Peak Potentials Training, jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm szkoleniowych na świecie. Odmienił już życie ponad pięciuset tysięcy osób, pomagając im się zbliżyć do wymarzonego celu, jakim jest wolność finansowa. 
Książka „Bogaty albo biedny… po prostu różni mentalnie” jest programem, który trenerzy T. Harv Ekera realizują w ramach intensywnego kursu-seminarium Umysł Milionera - Millionaire Mind Intensive

Osobiście brałem udział w MMI, prowadzonym w czerwcu 2014 r. przez Roberta Riopela.

Robert Riopel
To coś niesamowitego. Odmieniło moje spojrzenie na problematykę zarządzania finansami.
 
Doug Nelson
Przed nami kolejna edycja MMI w dniach 17-19 października 2014 r., którą poprowadzi Doug Nelson.
Jest jeszcze możliwość zarezerwowania biletów na stronie http://www.harveker.com.pl/.

Bez względu ile masz gotówki, czy żyjesz "pod kreską", czy oszczędzasz lub inwestujesz - odmieni to także Twoje spojrzenie na finanse.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza