poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Szukanie swojego miejsca z Markiem Waberskim

Przekazuję zaproszenie od Marka Waberskiego. Jego webinary są godne polecenia. Informacja o wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/482659575243845/.

Zapraszamy na bezpłatną konferencję online pt.: "Jak znaleźć swoje miejsce na rynku - Stwórz swoją markę osobistą i osiągaj lepsze rezultaty".

Zapisz się tutaj: www.ro-webinar.pl

Podczas webinaru dowiesz się:

1. Jak odkryć swój KIERUNEK?
2. Czym jest Prawo Tworzenia?
3. Jak wykorzystać strategię chaosu do osiągania lepszych rezultatów w życiu?
4. Jak mieć szczęście do pieniędzy?


Marek Waberski
Całość poprowadzi Marek Waberski - Autor książki "Droga Milionera - Czyli Sztuka Owocnego Życia" oraz założyciel Akademii Osiągnięć i grupy rozwoju osobistego RO-Partners. 

Podczas swojej ponad 18 letniej przygody z rozwojem osobistym i biznesem miał okazję wystąpić przed ponad 50 tysiącami osób. W ostatnich 10 miesiącach zorganizował kilkanaście szkoleń online, w których wzięło udział ponad 5 tysięcy uczestników. 

Prywatnie Marek jest pasjonatem koszykówki, kochającym mężem oraz ojcem 3 córek, którym od małego przekazuje wartościowe wskazówki na temat życia oraz zarządzania pieniędzmi.


Anna Nitkiewicz-Jankowska
Markowi będzie towarzyszyć Anna Nitkiewicz-Jankowska - wykładowca, szkoleniowiec i przedsiębiorca z ponad 17 letnim doświadczeniem w przekazywaniu swojej praktycznej wiedzy innym. 

W swojej karierze napisała ponad 70 artykułów naukowych oraz współtworzyła 7 książek. Doktorat z nauk ekonomicznych. 

Od lat fascynuje ją rozwój osobisty, szczególnie w dziedzinie zachowań konsumenckich, komunikacji i kreowania marki.

Każdy chętny wzięcia udział w tym darmowym programie internetowym jest proszony o potwierdzenie swojego udziału na stronie: www.ro-webinar.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz