środa, 21 października 2015

Poczta Zdrowia: Uwaga rodzice dziewczynek!

Uwaga rodzice dziewczynek! Wstrząsające fakty na temat szczepionki przeciw HPV.

Ważna informacja od Poczty Zdrowia:


Szanowny Czytelniku,
pozwalam sobie przesłać Ci ważną informację otrzymaną od Instytutu Ochrony Zdrowia Naturalnego - instytucji, która może jest Ci znana. Uważam, że trzeba zrobić wszystko, aby ta informacja dotarła do jak największej liczby osób. Będę Ci bardzo wdzięczny, jeśli prześlesz ją do swojej rodziny, przyjaciół i znajomych, z którymi pozostajesz w kontakcie mailowym - wesprzyj w ten sposób tę słuszną sprawę.

Z wyrazami szacunku,
Jean-Marc Dupuis


Szczepienia przeciw HPV (wirusowi brodawczaka ludzkiego), które od 2017 roku będą w Polsce obowiązkowe dla wszystkich 12-letnich dziewczynek, są obecnie wycofywane z wielu krajów.

Powodują bowiem groźne skutki uboczne, a ich skuteczność w zapobieganiu rakowi szyjki macicy wcale nie jest potwierdzona (niezależne badania zostaną ukończone dopiero w 2018 r., dotychczasowe dane pochodzą tylko od producenta tej szczepionki).

Zwracamy się do Ciebie z prośbą o podpisanie petycji z żądaniem rezygnacji z wprowadzenia obowiązku szczepień przeciw HPV, przynajmniej do czasu, gdy ich skuteczność i bezpieczeństwo zostaną ocenione przez niezależnych badaczy. Zaprotestujmy przeciwko przymusowemu podawaniu dwunastoletnim dziewczynkom nieprzebadanych szczepionek, które prowadzą do groźnych dla zdrowia i życia powikłań.

Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz