sobota, 14 maja 2016

Webinar "Jak chronić swoją bazę e-mail i zarabiać na tym On-line"

Magdalena Pawłowska zaprasza na webinar "Jak chronić swoją bazę e-mail i zarabiać na tym On-line".

PONIEDZIAŁEK, 16 maja 2016 r., godz. 20:30

Jeśli posiadasz Bazę E-mail i jej nie wykorzystujesz - poznasz to po PLN, które Ci z niej spływają na konto - to serdecznie zapraszam na webinar, na którym opowiem jak ją chronić i zarabiać On-line! 

 Możesz prowadzić dowolny biznes offline - szkolenia, beauty, zarządzać magazynem, radio, blogiem ..robić cokolwiek - kluczem jest BAZA @. Masz? To zapraszam na webinar. Czas, abyś zaczął z tego korzystać. 🏆🏆
 Webinar biznesowy tylko dla osób z bazą @.
 Im większą masz bazę, tym więcej możesz zarobić. Choć powiem też, jak zarobić nawet na takiej, która ma od 100 rekordów.

 Zarejestruj się już teraz na: http://bit.ly/bazaemail

Zaproś znajomych, którzy mają swoje bazy. Do poniedziałku!

Magdalena Pawłowska

Magdalena Pawłowska - marketer, przedsiębiorca. Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych Product Launch oraz Social Media. Jest pasjonatką nowych technologii, które wykorzystuje w sekwencjach sprzedaży on-line. Założycielka oraz CEO INSOURCE Marketing Agency, która będąc od 5 lat na rynku rozwija przedsiębiorstwa świadcząc usługi z zakresu digital marketingu w Polsce i zagranicą.

Magdalena dla jednego z klientów, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online. Współpracowała przy kampanii crowdfounding MagicStick.net, w której była odpowiedzialna za promocję w mediach i social mediach. Wynik kampanii ponad $500k.

Magdalena jako ekspert digital marketingu swoich mentorów ma w USA i od nich uczy się najświeższych strategii, które dostosowuje na rynek polski. Absolwentka Filozofii Teoretycznej w katedrze Metodologii Nauk Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na kierunku Psychologia o specjalizacji psychologii w marketingu i reklamie. Część studiów, na stypendium studenckim, odbyła za oceanem na Lock Haven University of Pennsylvania PA, USA.


Pełni publiczną funkcję Vice-Prezydent Rady Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, gdzie z przyjemnością doradza firmom w digital marketingu.

Na webinar zarejestruj się na stronie: http://bit.ly/bazaemail

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz