piątek, 4 listopada 2016

Konferencja „Biblia o finansach”

Już 12 listopada odbędzie się w Warszawie całodniowa konferencja „Biblia o finansach”.

Monika Sacewicz, trener i mówca z Crown Ministries w Polsce, jest przekonana, że to Bóg ma wszystkie pieniądze świata. A my jesteśmy jedynie szafarzami Jego własności. Często tak nieudolnymi, że brakuje nam do pierwszego. Albo na to, by hojnie wspierać tych, którzy tego potrzebują.

Monika Sacewicz

Wielu ludzi boryka się z problemami wynikającymi zarówno z nadmiaru, jak i z braku pieniędzy. Lekkomyślne i krótkowzroczne podejście do pieniędzy często skutkuje długami, problemami w pracy czy w rodzinie, nawet rozwodami. Wynika to z braku edukacji opartej na solidnym fundamencie jakim jest Biblia. Pismo Święte zawiera ponad 2350 wersetów dotyczących pieniędzy, majątku i bogactwa.

Zapoznamy się z biblijnymi zasadami gospodarowania pieniędzmi. W trakcie sześciu sesji wykładowych uczestnicy dowiedzą się m.in. jak wydawać pieniądze po Bożemu, by nie wpaść w pułapkę złych wpływów, po co oszczędzać i jak wychodzić z długów. Jak nie rozpieścić dzieci  i czy warto dawać dziesięcinę na cele religijne.

Konferencja organizowana przez Edukację Finansową Crown odbędzie się 12 listopada w godz. 9-17, w Centrum E-10, przy ul. Elektronowej 10.
Informacje i zapisy na stronie www.bibliaofinansach.pl.
Koszt wykładów, podręcznika, przerw kawowych i obiadu: 90 zł od osoby.
Podręcznik uczestnika posiada Imprimatur Kurii Metropolitarnej Warszawskiej.

Więcej na stronie http://bibliaofinansach.pl/.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz