poniedziałek, 13 lutego 2017

Ewelina: Zdrowe jedzenie – tanie czy drogie


Wiadomość od Eweliny Dreli z Mapy Zdrowia:

Witaj,

Jak się czujesz? Jestem pewna, że masz już tak dużą wiedzę z zakresu  zdrowego stylu życia, że żaden wirus ani żadne choróbsko nie ma do Ciebie dostępu.

(...) przed nami trudny i kontrowersyjny temat.

Warto sobie uświadomić pewną kwestię, wydawałoby się banalną, ale jednak krąży wiele mitów na ten temat. Mówię tu o micie „zdrowe odżywianie jest drogie, nie stać mnie na to”.

Ale czy na pewno? Jest co najmniej kilka sposobów na obalenie tego mitu. Ważne jest w tym wszystkim Twoje podejście do tematu, to co słyszałeś już od dziecka i słyszysz do teraz w mediach, przykład jaki czerpiesz z rodziny i przyjaciół.

Dziś definitywnie obalimy ten mit! Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo kiedyś rozmowa na ten temat z przyjacielem, otworzyła mi oczy i uwolniła głowę.

Zaczęło się od tego, że żyjemy w takich czasach, że nie zawsze można sobie pozwolić na przysłowiowe kokosy.

Niestety tak zwana zdrowa dieta, czy też zdrowy sposób odżywiania się i życia jest kojarzony z dietą dla zamożnych.

Drogie zakupy, wymyślne potrawy, egzotyczna kuchnią, małe porcje (żeby zaoszczędzić), wielodniowe przygotowania (egzotyczne zakupy z absurdalnych przepisów trzeba przecież zrobić nieraz w kilku sklepach, często zamawiając jakiś specjalny produkt, którego nie ma na półkach nawet w sklepach ze zdrową żywnością).

Nic bardziej mylnego!

Jest jednak jedno ALE - jeśli tylko masz głowę na karku. Oczywiście - każdą dietę czy sposób odżywiania można sprowadzić do zakupu najdroższych, ekskluzywnych produktów, przysłowiowego ptasiego mleka i… pustego portfela. Nie o to jednak chodzi.

Wszystko zależy od Ciebie i Twoich wyborów. Niestety, od kilkudziesięciu lat media dosłownie bombardują nas reklamami gotowych produktów.

Zachłysnęliśmy się luksusem „niegotowania”, gotowego jedzenia i pseudojedzenia przygotowanego na masową skalę z dodatkiem tony chemii i konserwantów (no przecież jakoś to wszystko musi z fabryki przez transport, hurtownię, magazyn, a na końcu sklep trafić do Twojej lodówki).

Wmawiano nam przez lata, że gotowy sos pomidorowy jest z niewiadomych przyczyn lepszy niż ten domowy, że makaron kupiony w sklepie jest lepszy niż kasza, że sok z koncentratu jest lepszy niż kompot.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu tego wszystkiego po prostu nie było w sklepach. Pogoń za pieniądzem nie miała tak ogromnej skali, nie dotykała aż tak jak dzisiaj przeciętnego Kowalskiego.

Pierwszym z obiecanych sposobów na obalenie mitu że zdrowe żywienie jest drogie jest uświadomienie sobie, że mamy do wyboru - albo dziś płacić więcej za zdrowe, ekologiczne warzywa od rolnika, półprodukty, od czasu do czasu jakiś rarytas egzotyczny lub przyprawa - i żyć długo i zdrowo albo jeść świństwa nafaszerowane chemią za grosze, napychać brzuch truciznami i bardzo szybko wylądować u lekarza, który przepisze na nasze schorzenia powstałe z głupoty tonę leków. Krótka piłka!

A z tych bardziej codziennych - warto sobie zdać sprawę, że zdrowe gotowanie wcale nie musi być drogie.

Patrząc na naszą tradycyjną polską kuchnię, opartą na polskich owocach, warzywach, kaszach, zdrowym mięsie i wędlinach, dziczyźnie, grzybach leśnych - czy naprawdę musisz kupować kilogram bananów za 7 zł jeśli kilogram jabłek kosztuje maksimum 2 zł?




Czy musisz kupować grzyby zamiast w lecie spędzić kilka weekendów na spacerach w lesie, gdzie możesz nazbierać własne?



Nasze polskie produkty są po pierwsze zdrowsze - bo nie potrzebują tak intensywnego konserwowania żeby w całości dotrzeć na nasze stoły, są pyszne, pełne witamin, smaku i... tanie. Kilogram ziemniaków za 90 groszy czy bataty za kilkanaście zł za kilogram.




Zgoda - mogą się różnić składnikami. Jednak wystarczy sobie uświadomić, że polska kuchnia od stuleci żywiła i żywić będzie zdrowych ludzi i znajdziesz w niej absolutnie wszystkie składniki odżywcze potrzebne do zdrowego życia.

Moda na zachodnie i egzotyczne = drogie produkty przyszła niedawno. Jednak podstawą żywienia powinna być kuchnia rodzima. Bardzo ważne jest kupowanie produktów wtedy, kiedy jest ich dostatek i odpowiednie ich przetwarzanie - suszenie, kiszenie, mrożenie. Kupujesz wtedy najtaniej jak się tylko da. I jeśli kupisz w dużych ilościach (do przetwarzania), cena będzie jeszcze niższa.

A czy wiesz już jak skutecznie nabawić się zdrowia i odzyskać energię?

Zachęcam Cię gorąco do gotowania w domu - przekonasz się wtedy że kosztuje to grosze i jedzenie jest o niebo lepsze, pełne wartości odżywczych bo przygotowane na bieżąco i oczywiście przepyszne.

Zamiast makaronu ze sklepu - zrób makaron z kefiru, mąki, jednego jajka i odrobiny soli (kluski kładzione) koszt ok 2 zł za ogromny garnek kluchów.

Mam nadzieję że przekonałam Cię że zdrowe jedzenie nie musi być drogie. Sięgaj po rodzime produkty, kupuj w sezonie, gotuj w domu, wystrzegaj się gotowych dań, rób przetwory i mrożonki, kupuj w dużych ilościach na dłuższy czas - Twój portfel pokocha te jakże proste rady.

Zdrowego dnia!
Ewelina


1 komentarz: