poniedziałek, 1 maja 2017

Ewelina: Eliksir zdrowia i młodości w czystej postaci dostępny od ręki

Od Eweliny Dreli z Mapy Zdrowia:

Witaj,

Jak się miewasz? Mam nadzieję, że święta się udały i mimo ciągłej walki zimy z wiosną nie tracisz dobrego nastroju. Swoją drogą pogoda ostatnimi czasy dosłownie mnie rozbraja. Rano leży śnieg, żeby w ciągu dnia temperatura skoczyła do 11 stopni.

Nie dość, że działa to destrukcyjnie na organizm, to jeszcze jest po prostu męczące. Jak się ubrać, żeby się nie przeziębić, ale też nie zmarznąć? Powiem Ci szczerze, że większość moich znajomych chodzi przeziębionych.

Dlatego teraz tym bardziej potrzebujesz oczyszczenia i wzmocnienia - właściwie od zaraz, kiedy nie dość, że pogoda jest kapryśna jak kobieta ciężarna, to jeszcze jesteś po ogromnej tłustej uczcie świątecznej.

To wszystko zalega w Twoim organizmie, produkując gnijące złogi i emitując zabójcze toksyny. Organizm jest coraz bardziej osłabiony, bo walczy z wewnętrznym śmietnikiem, więc jak ma być zdrowy? (...)

Ale dzisiaj miało być o eliksirze zdrowia. Czy w ogóle istnieje coś takiego? I to jeszcze dostępne od ręki? Dokładnie tak! Jeśli jeszcze go nie odkryłeś, to czas najwyższy.

Nie dość, że ma niesamowite działanie zdrowotne, to jeszcze jest dostępny od ręki - i to nie w aptece - i nie kosztuje miliony. Co to takiego?

Sok z brzozy.
Pewnie się dziwisz. Sok z brzozy? Ale jak to? Smak trochę rozczarowuje - ot zwykła, lekko słodzona woda. A co tak naprawdę się za nią kryje?

 Zacznijmy od tego, że jest prawdziwą bombą witaminową. Jedna szklanka tego soku zaspokaja twoje dzienne zapotrzebowanie na witaminę C, witaminy z grupy B, aminokwasy, sole mineralne, miedź, żelazo, wapń, fosfor, magnez i potas.

Zawiera naprawdę gigantyczne ilości przeciwutleniaczy, więc wspomaga leczenie chorób niedokrwiennych serca i zapobiega zakrzepicy. A poza tym - jest eliksirem młodości dzięki temu, że zwalcza działanie wolnych rodników.

A i to nie wszystko. Ogólnie dostępny sok z brzozy pochodzi z pnia (oskoła), ale jeśli cierpisz na choroby reumatyczne lub RZS - poszukaj soku lub maści z liści brzozy. Wcierana z w bolesne miejsca pomaga skutecznie łagodzić ból.

Świeży brzozowy sok ma działanie moczopędne i oczyszczające, (...) pomaga wydalać złogi z organizmu. Dodatkowo jeśli masz skłonności do kamieni nerkowych - picie soku z brzozy pomoże w ich zapobieganiu.

W medycynie ludowej sok z brzozy znany jest również z działania przeciwnowotworowego. Poleca się picie go głównie nałogowym palaczom, ale również wszystkim osobom cierpiącym na chorobę nowotworową. Zbawiennie działa w tym przypadku duża zawartość witaminy C.

Na co warto uważać kupując ten eliksir zdrowia i młodości? Jest on dostępny niemal w każdym sklepie, jednak zawsze sprawdzaj jego skład. Zdarza się, że producenci dodają do soku chemiczne konserwanty i…cukier. Niepotrzebnie.

Sok z brzozy jest naturalnie słodki, ponieważ właśnie z brzozy pozyskuje się… ksylitol, który pewnie dobrze znasz. Zatem kupują sok z brzozy czytaj etykiety i wybieraj ten jak najbardziej naturalny i najmniej zakonserwowany.

Dobrej niedzieli,
Ewelina


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz