piątek, 15 lutego 2013

Akademia Bogatego Ojca

Rich Dad Polska zaprasza do udziału w warsztatach Akademii Bogatego Ojca.
Najbliższe warsztaty odbędą się w Warszawie w dniu 23 marca 2013 r., w godz. 12-18.

Warsztaty prowadzi Ron Salvador - instruktor Rich Dad, przeszkolony osobiście przez Roberta Kiyosaki.

Ron Salvador
Ron Salvador w ciągu ostatnich 6 lat pomógł tysiącom osób rozwinąć finansową inteligencję, prowadząc warsztaty w Polsce, Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej i Azji.

W trakcie warsztatów:
- poznasz nowe reguły dotyczące pieniędzy i dowiesz się jak dzięki ich zastosowaniu osiągnąć finansowy sukces,
- określisz swoją sytuację finansową oraz cele i stworzysz plan finansowy, który pozwoli Ci wydostać się z wyścigu szczurów,
- poznasz różne rodzaje inwestycji i wybierzesz ten, który odpowiada Ci najbardziej i dzięki któremu staniesz się finansowo niezależny,
- poznasz podobnie myślących ludzi z całej Polski.

Warsztaty Akademii Bogatego Ojca są przeznaczone dla ludzi, którzy nie chcą pozostać z tyłu za wydarzeniami i chcą dostosować swoje umiejętności biznesowe i inwestycyjne do zmieniających się czasów. Zapewne wiesz, że sukces przedsiębiorcy czy inwestora jest pochodną jego umiejętności. Jeśli chcesz rozwinąć te umiejętności i poznać zasady projektowania biznesu, Twoja obecność na tym szkoleniu jest obowiązkowa!

UWAGA! 
Jeśli chcesz wziąć udział w tych warsztatach, wstrzymaj się ze zgłoszeniem do przyszłego tygodnia... Na Facebooku znajdziesz specjalny kod promocyjny, dzięki któremu będziesz mógł wziąć udział w Akademii z dużym rabatem. Kod będzie ważny tylko przez 2-3 dni, dlatego regularnie sprawdzaj stronę Rich Dad Polska na Facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz