poniedziałek, 12 stycznia 2015

Bezpłatne webinarium Harvard Business Review Polska


Czy Twoja firma chce być pierwsza i najlepsza? A może konkuruje rozwiązaniami "szytymi na miarę" każdego klienta?

Niezależnie od obranej strategii każda nowoczesna organizacja musi zarządzać innowacją w sposób przewidywalny i zorganizowany tak, aby rozwijać się poprzez nowe bądź lepsze produkty i procesy. Problem polega jednak na tym, że w praktyce niewiele firm sobie z tym radzi.

Jak odnieść rynkowy sukces z nowymi produktami? W jaki sposób uniknąć błędów popełnianych przy wdrażaniu innowacji i poprawić swoją konkurencyjność?

Na te pytania, odwołując się do najlepszych praktyk, odpowiemy podczas webinarium Harvard Business Review Polska pt. "7 błędów popełnianych przy wdrażaniu innowacji", które odbędzie się 15 stycznia, w godz. 10:00 - 11:30.


Webinarium poprowadzą:

Doświadczony konsultant i trener w dziedzinie strategii wzrostu, tworzenia nowych modeli biznesowych, zarządzania innowacjami, rozwoju nowego biznesu i nowych produktów. Posiada 11-letnie doświadczenie w realizacji projektów doradczych i prowadzeniu warsztatów dla firm takich jak: Orange, Ciech, Bank BGŻ, Porsche, Scania, Vodafone, Bang & Olufsen, Credit Suisse czy Swisscom. Wykładowca akademicki i szef projektów badawczych w dziedzinie innowacji w Szwajcarii i Szwecji.
Posiada doktorat w dziedzinie zarządzania innowacjami z Uniwersytetu St.Gallen w Szwajcarii.
Jest autorem wielu publikacji na temat zarządzania innowacjami w Polsce i za granicą oraz współautorem książki Business Model Generation.

Wieloletni wykładowca, trener, konsultant i ekspert do spraw innowacji i strategii konkurencyjnej. Karierę rozwijała w Polsce, Europie Centralnej, na rynkach wschodzących oraz w Dolinie Krzemowej w Kalifornii. Od lat 90. związana z branżą technologii internetowych. Ekspert z zakresu nowoczesnych technologii. Do 2014 roku (przez 13 lat) związana z Cisco Systems, gdzie m.in. pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju rynku Europy Środkowo-Wschodniej.
Posiada tytuł Doctor of Business Administration (DBA).

Rejestracja na stronie webinarium Harvard Business Review Polska.

Zachęcam do udziału.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz