poniedziałek, 8 czerwca 2015

JAK NIE POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW W KOMUNIKACJI Z INNYMI?

Zespól Futuro zaprasza:

Instrumentalne definiowanie komunikacji jako narzędzia służącego zwykłej wymianie informacji jest ogromnym błędem. Stanowi ona bowiem złożony proces, w którym zasadniczą rolę odgrywa nie tylko werbalizowanie naszych potrzeb i myśli, ale również obserwacja i ustosunkowanie się do nastroju, uczuć i ruchów ciała rozmówcy. Za istotę skutecznej komunikacji należy zatem uznać harmonijną integrację intelektu i emocji. Często zdarza się, że zwykły gest czy spojrzenie wyraża więcej, niż tysiąc słów.

Jeżeli miewasz problemy z precyzyjnym ubraniem w słowa tego, co masz na myśli lub też zdarzyło Ci się kiedykolwiek stwierdzić z rezygnacją, że niektóre bariery komunikacyjne są nie do pokonania, to nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie!Staramy się wyjść naprzeciw Twoim potrzebom – tematem najbliższych Dni Rozwoju będzie SKUTECZNA KOMUNIKACJA, ale już wcześniej damy Ci okazję rozpoczęcia rozwoju w kontekście efektywnego porozumiewania się.

Zespół FUTURO ma przyjemność zaprosić Cię do wzięcia udziału w unikalnym wydarzeniu! Już w czwartek (11.06.) o 20:00 odbędzie się telekonferencja, podczas której każdy uczestnik będzie mógł swobodnie zadawać pytania za pośrednictwem czatu. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz